SMAJ22CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ22CA/TR7
JLCPCB Part #
C20166250
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11.3A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS