SMAJ130CA/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ130CA/TR13
JLCPCB Part #
C5899784
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 130V 144V 1uA 209V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS