SMAJ11A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ11A/TR7
JLCPCB Part #
C6489000
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 22A@10/1000us 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS