RV2512JK-0762KL
MFR.Part #
RV2512JK-0762KL
JLCPCB Part #
C20166243
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS