RV2512JK-07510KL
MFR.Part #
RV2512JK-07510KL
JLCPCB Part #
C5897531
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS