RV2512JK-07300KL
MFR.Part #
RV2512JK-07300KL
JLCPCB Part #
C6461428
Description
-55℃~+155℃ 1W 300kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS