RV2512FK-0751KL
MFR.Part #
RV2512FK-0751KL
JLCPCB Part #
C6669155
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS