RV2512FK-07330RL
MFR.Part #
RV2512FK-07330RL
JLCPCB Part #
C6461422
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS