RV2512FK-072K2L
MFR.Part #
RV2512FK-072K2L
JLCPCB Part #
C5880203
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS