RV2010FK-07220KL
MFR.Part #
RV2010FK-07220KL
JLCPCB Part #
C20166218
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS