RV2010DK-07105KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV2010DK-07105KL
JLCPCB Part #
C7354303
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS