RV1206JR-0782KL
MFR.Part #
RV1206JR-0782KL
JLCPCB Part #
C4183629
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS