RV1206JR-07750KL
MFR.Part #
RV1206JR-07750KL
JLCPCB Part #
C873659
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS