RV1206JR-07270KL
MFR.Part #
RV1206JR-07270KL
JLCPCB Part #
C873639
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS