RV1206FR-07931RL
MFR.Part #
RV1206FR-07931RL
JLCPCB Part #
C5739119
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS