RV1206FR-0782KL
MFR.Part #
RV1206FR-0782KL
JLCPCB Part #
C873608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS