RV1206FR-07820RL
MFR.Part #
RV1206FR-07820RL
JLCPCB Part #
C5739099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS