RV1206FR-0775KL
MFR.Part #
RV1206FR-0775KL
JLCPCB Part #
C118041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS