RV1206FR-076K19L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV1206FR-076K19L
JLCPCB Part #
C5897447
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS