RV1206FR-0768K1L
MFR.Part #
RV1206FR-0768K1L
JLCPCB Part #
C7304121
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS