RV1206FR-0762KL
MFR.Part #
RV1206FR-0762KL
JLCPCB Part #
C6669077
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS