RV1206FR-0756KL
MFR.Part #
RV1206FR-0756KL
JLCPCB Part #
C5897431
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS