RV1206FR-07560RL
MFR.Part #
RV1206FR-07560RL
JLCPCB Part #
C7304117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS