RV1206FR-07536KL
MFR.Part #
RV1206FR-07536KL
JLCPCB Part #
C873576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS