RV1206FR-07523KL
MFR.Part #
RV1206FR-07523KL
JLCPCB Part #
C873575
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS