RV1206FR-074K99L
MFR.Part #
RV1206FR-074K99L
JLCPCB Part #
C5897423
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS