RV1206FR-074K3L
MFR.Part #
RV1206FR-074K3L
JLCPCB Part #
C7068184
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS