RV1206FR-07475KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV1206FR-07475KL
JLCPCB Part #
C873563
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS