RV1206FR-07470RL
MFR.Part #
RV1206FR-07470RL
JLCPCB Part #
C6669073
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS