RV1206FR-07430KL
MFR.Part #
RV1206FR-07430KL
JLCPCB Part #
C873559
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS