RV1206FR-07332KL
MFR.Part #
RV1206FR-07332KL
JLCPCB Part #
C873538
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS