RV1206FR-07300KL
MFR.Part #
RV1206FR-07300KL
JLCPCB Part #
C326933
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS