RV1206FR-072M32L
MFR.Part #
RV1206FR-072M32L
JLCPCB Part #
C7354264
Description
-55℃~+155℃ 2.32MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS