RV1206FR-072K21L
MFR.Part #
RV1206FR-072K21L
JLCPCB Part #
C7068156
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS