RV1206FR-07270RL
MFR.Part #
RV1206FR-07270RL
JLCPCB Part #
C6208086
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS