RV1206FR-0724K9L
MFR.Part #
RV1206FR-0724K9L
JLCPCB Part #
C6669055
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS