RV1206FR-07210KL
MFR.Part #
RV1206FR-07210KL
JLCPCB Part #
C326934
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS