RV1206FR-07200KL
MFR.Part #
RV1206FR-07200KL
JLCPCB Part #
C873509
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS