RV1206FR-071M21L
MFR.Part #
RV1206FR-071M21L
JLCPCB Part #
C873493
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS