RV1206FR-071K87L
MFR.Part #
RV1206FR-071K87L
JLCPCB Part #
C5897405
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS