RV1206DR-07750KL
MFR.Part #
RV1206DR-07750KL
JLCPCB Part #
C5740017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS