RV0805JR-07750RL
MFR.Part #
RV0805JR-07750RL
JLCPCB Part #
C6461352
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS