RV0805JR-07750KL
MFR.Part #
RV0805JR-07750KL
JLCPCB Part #
C873468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS