RV0805JR-07560KL
MFR.Part #
RV0805JR-07560KL
JLCPCB Part #
C723515
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS