RV0805FR-078M2L
MFR.Part #
RV0805FR-078M2L
JLCPCB Part #
C873440
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS