RV0805FR-076M81L
MFR.Part #
RV0805FR-076M81L
JLCPCB Part #
C873428
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS