RV0805FR-0753K6L
MFR.Part #
RV0805FR-0753K6L
JLCPCB Part #
C7354233
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS