RV0805FR-0751KL
MFR.Part #
RV0805FR-0751KL
JLCPCB Part #
C2936589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS