RV0805FR-074M87L
MFR.Part #
RV0805FR-074M87L
JLCPCB Part #
C873409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS