RV0805FR-074K7L
MFR.Part #
RV0805FR-074K7L
JLCPCB Part #
C7304069
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS